آینه های جمع شونده اتوماتیک

قابلیت جمع شوندگی اتوماتیک آینه های جانبی این امکان را به شما می دهد تا با قفل کردن درب های خودرو، آینه ها نیز جهت پیشگیری از احتمال برخورد با آینه در معابر، به طور اتوماتیک جمع شوند. همچنین می توان با دکمه تعبیه شده داخل خودرو نیز آینه ها را به صورت برقی جمع نمود.

همزمان با ریموت درب‌های خودرو عمل می‌کنند؛ در واقع راننده با استفاده از ریموت خودرو   آینه برقی تاشو را مدیریت کنند(باز و بسته کردن آن )  و همینطور رانندگان می توانند در زمان رانندگی با دکمه های داخلی خودرو به آنها را باز و بسته کند ؛ در واقع آینه تاشو خودرو کار رانندگان را بسیار آسان تر می‌کند. 

آینه تاشو برقی

آینه تاشو برقی  با کلید فابریک در داخل آینه بغل خودرو نصب شده  و این امکان را فراهم می سازد تا مالکین خودرو کنترل تا شوندگی آینه  ها را توسط کلید جداگانه در اختیار داشته باشند .

در صورت عبور از گذرگاه ها و معابر باریک  مانند درب پارکینگ یا خیابان های با عرض کم  ، آینه های خودرو را جمع نموده و پس از عبور به حالت اولیه برگردانند.

علاوه بر این کلیدی جداگانه برای تغییر حالت آینه وجود دارد.

آپشن آینه برقی خودرو با سیستم برقی اصلی خودرو نیز سیستم امنیتی خودرو سازگار است و با استفاده از این آپشن آینه بغل خودرو به طور خودکار هنگام باز کردن درب پیش از روشن کردن اتومبیل باز می شود. همچنین با استفاده از این آپشن آینه بغل خودرو به طور خودکار هنگام بستن درب خودرو بسته می شود.

 

مزایای آپشن آینه تاشو برقی

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8.  توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9.  قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10.  آسودگی رانندگی